Sicílie

Sicílie 3

KITE ŠKOLA / ZÁKLADNA (květen-říjen)

Sicílie 4

LOKALITA: Spagnola / Sicílie / IT

Sicílie 5

KURZY: Kiteboarding

Sicílie 6

CENA KURZU OD: € 60

SLUŽBY: Kite škola, základna, půjčovna, ubytování

Sicílie

Každý rok otevíráme na konci dubna základnu KITEFORCE a jsme Vám k dispozici non-stop do konce října – rezervujte si své místo v kurzu již nyní.

Chceš být za 3-5 hodin v šortkách a ve vodě? Již to nemůže být jednodušší a rychlejší! Na Sicílii létají pravidelné a přímé lety z Bratislavy (Trapani – Ryanair) nebo z Katowic (Trapani – Ryanair) nebo z Prahy (Catanie – Wizzair), nebo s přestupem z Prahy (Benátky/Milano – Trapani – Ryanair – let celkem 5 hodin). V nejrychlejším případě za 2,5 hod. vystupujete kousek od naší základny. Na letišti Vás vyzvedneme a jdeme rovnou do vody protáhnout těla po letu nebo se můžete nejdříve ubytovat.

Proč Sicílie?

Exotika v Evropě. Africké subtropické klima. Výborné větrné podmínky. Vynikající dostupnost, ideální podmínky pro výuku, dostupné lokality pro ježdění na vlnách. Navíc vynikající gastronomie, víno a celková atmosféra. Krásná historicko-kulturní místa a možnosti dalšího vyžití jako je např. lezení, windsurfing, paragliding, cyklistika, čtyřkolky, jóga nebo třeba potápění.

S KITEFORCE na SICÍLII, to je dovolená, která dává smysl!

Ubytování – kiteforce villa

Ubytování, které můžete využít máme 300m od kite základny, ale i nedaleko pláže pro koupání Vašich drahých poloviček nebo dětí. Pronajout si můžete apartmán, nebo jen pokoj či postel, podle Vaší potřeby. Na přání Vám sjednáme pronájem auta pro Vaší rodinu (od 30 euro / den). Vše za nejlepší možné ceny. Orientační cena za ubytování je 45 euro / os / noc, ale odvíjí se od počtu osob i sezóny. Pokud se Vám nebude chtít chodit od baráku pěšky, můžete si od nás zapůjčit kolo nebo elektrokoloběžku a budete nejen na pláži v cuku letu.

Nachází se na klidném místě mezi městy Trapani a Marsala, ve vilové čtvrti. Villa je v první řadě od moře, tedy s výhledem na moře a úžasné západy Slunce. Je vzdálená 300m od plně vybaveného kitecentra a kousek je to i do města Marsala. Díky této strategické pozici je to ideální útočiště pro ty, kdo si chtějí zakajtovat a třeba sebou vzít i kamarády nebo rodinu.

KITEFORCE villa disponuje 4mi ložnicemi s dvojlůžky. Každý pokoj je vybaven klimatizací a vlastní koupelnou. Ve ville jsou 2 kuchyně, na zahradě 3 grily. Na snídani i oběd můžete také k nám do kitecentra. Na pěkné a upravené zahradě můžete využít grilů, případně organizujeme grilování čerstvých ryb, či obřích stejků a zeleniny. Barák si můžete pronajmout celý pro větší skupiny a rodiny, tak samozřejmě i jako jednotlivec postel nebo pokoj. Nabízíme dále samostatné apartmány i luxusnější bydlení s bazénem nebo výhledem na celou lagunu.

V případě, že budete větší skupina nebo několik rodin dohromady, zpracujeme Vám možnost pěkného ubytování přímo na míru v nejlepších možných lokalitách.

Kiteforce kurzy

V KITEFORCE.cz máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru. Učíme dle metodiky IKO a německé VDWS. Máme instruktory certifikované organizací IKO.

Kurzy

TERMÍNY výuky:

Na konci dubna otevíráme základnu KITEFORCE a učíme prakticky neustále do konce října – rezervujte si své místo v kurzu již nyní.

O KURZECH

Základní balíček pro začátečníky je 6 hodin individuální výuky. Výuka je rozdělená do několika dnů, obvykle po 2-3h denně. Půměrná délka výuky úplného začátečníka na úroveň samostatná jízda a stoupání proti větru je pak 10-12 hod. strávených s instruktorem ve vodě. Výuku začínáme každý den v předem stanovený čas. 

kitecentruM – KITEFORCE

KITEFORCE výukové centrum se nachází v laguně s mělkou vodou. V našem kitecentru se navíc mohou pohodlně cachtat děcka v mělké vodě. Je vybaveno KITEFORCE domečkem pro úschovu vašeho vybavení, barem s panniny a vždy studenými nápoji, WC, sladkou vodou k opláchnutí výbavy, travnatou plochou pro „parkování“ draků, lehátky, stolky, hamaky, atd. Z ubytování (KITEFORCE villa) do kitecentra je to 2 minuty pěšky!

Největší výhodou našeho kitecentra je jeho poloha mimo exponovanou část laguny. Tzn.že ve vodě je vždy dost místa a není to tam „overcrowded“ jak vídáme v severní části laguny, kde je vedle sebe lokalizováno již více než 15 kite škol. Přímo vedle nás není žádná další škola, protože to jednoduše není pozemkově možné.

Nejen v  případě větru od pevniny, který není moc častý, organizujeme s klienty výjezdy na další místa mimo lagunu, která určitě stojí za návštěvu. Mezi taková patří Putziteddu, Capo Feto, San Vito Lo Capo, Lido Fiori, Petrosino, městská pláž Trapani, Marausa beach, aj. V tomto máme naprosto individuální přístup.

Vyučujeme zde kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé. Přijet za námi můžete samozřejmě také jako již „hotový“ kiter a využít pouze našeho kitecentra jako zázemí ke startování draků a k odpočinku mezi ježděním. V případě, že nemáte dostatek vlastního vybavení, nebo se Vám něchtělo ho tahat letadlem, máme pro Vás připravenou půjčovnu. Jestli potřebujete instruktora na rozježdění, tak to také není problém.

Všechny kurzy zahrnují

 • Výuku teorie kitingu
 • Bezpečnost kitingu
 • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro kitesurfing
 • Zapůjčení neoprénu
 • Příp. pronájem prostoru
 

Ctíme tyto pravidla a zásady

 • Individuální přístup ke každému
 • Zcela otevřená komunikace
 • Férové ceny na půjčovnu vybavení (již od hodiny), i na vše ostatní
 • Vždy férové jednání
 • Vše řešíme k Vaší maximální spokojenosti
 • Jsme vždy v případě potřeby a s úsměvem na tváři k dispozici

Ceník

Kurzy kiteboradingu (jeden student - jeden instruktor)

1 h

€ 70

3 h

€ 195

6 h

€ 360

Kurzy kiteboradingu (dva studenti - jeden instruktor)

1 h

€ 120

3 h

€ 340

Půjčovna

Nafukovací kite komplet (drak, trapéz, kiteboard, neopren, vesta, helma, leash)

1 hodina (drak na vodě, nikoliv zaparkován na základně)

€ 20

1 den

€ 60

3 dny

€ 150

5 dní

€ 200

 KITEBOARD (poslední modely od FUTURE v délce 135cm – 145cm)

1 den

€ 20

3 dny

€ 50

4 dny

€ 60

5 dní

€ 70

Storage (platíš pouze dny kdy kituješ!)

1 den

€ 10

5 dní

€ 40

1 měsíc

€ 120

celá sezóna (7 měsíců)

€ 500

Ubytování

Cena ubytování (může se měnit dle počtu osob)

€ 45 / noc / osoba

Apartmán

od € 80 / noc

Auto

Pronájem auta

od € 30 / den

Sicílie 141

Objednávka

Napiš nám, o co máš zájem. Následně Tě budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.