Sicílie

Sicílie 3

KITE ŠKOLA / ZÁKLADNA: 24.4. – 30.11. 2021

Sicílie 4

LOKALITA: Spagnola / Sicílie / IT

Sicílie 5

KURZY: Kiteboarding

Sicílie 6

CENA KURZU OD: € 60

SLUŽBY: Kite škola, základna, půjčovna, ubytování

Sicílie

Chceš být za 3 hodiny z Prahy v šortkách a ve vodě? Již to nemůže být jednodušší a rychlejší! Na Sicílii létají pravidelné a přímé lety z Prahy (Ryanair). Za 2,5 hod. vystupujete 7 km od naší základny. Na letišti Vás vyzvedneme a jdeme rovnou do vody protáhnout těla po letu nebo se můžeme nejdříve ubytovat.

Proč Sicílie?

Exotika v Evropě. Africké subtropické klima. Výborné větrné podmínky. Vynikající dostupnost, ideální podmínky pro výuku, dostupné lokality pro ježdění na vlnách. Navíc vynikající gastronomie, víno a celková atmosféra. Krásná historicko-kulturní místa a možnosti dalšího vyžití jako je např. lezení, windsurfing, paragliding, cyklistika, bangee jumping, seskok padákem, čtyřkolky, jóga nebo třeba potápění.

S KITEFORCE na SICÍLII, to je dovolená, která dává smysl!

Ubytování

Ubytování, které můžete využít máme nedaleko základny, ale i nedaleko pláže pro koupání Vašich drahých poloviček nebo dětí. Pronajout si můžete apartmán, nebo jen pokoj či postel, podle Vaší potřeby. Na přání Vám sjednáme pronájem auta pro Vaší rodinu (cca 30 euro / den). Vše za nejlepší možné ceny. Orientační cena za ubytování je 25 euro / os / noc, ale odvíjí se od počtu osob i sezóny. Pokud se Vám nebude chtít chodit od baráku pěšky, můžete si od nás zapůjčit kolo nebo elektrokoloběžku a budete nejen na pláži v cuku letu.

Nachází se na klidném místě mezi městy Trapani a Marsala, ve vilové čtvrti, nedaleko moře, kitecentra i města Marsaly. Díky této strategické pozici je to ideální útočiště pro ty, kdo si chtějí zakajtovat a třeba sebou vzít i kamarády nebo rodinu.

KITEFORCE villa disponuje 5ti ložnicemi s dvojlůžky, dvěmi koupelnami s WC, obývákem a velkou kuchyní s jídelnou. Na pěkné a upravené zahradě můžete využít grillu, případně organizujeme grilování čerstvých ryb, či obřích stejků a zeleniny. Na zahradě se také nachází tenisový kurt. Barák si můžete pronajmout celý pro větší skupiny a rodiny, tak samozřejmě i jako jednotlivec postel nebo pokoj. Nabízíme dále samostatné apartmány i luxusnější bydlení s bazénem nebo výhledem na celou lagunu.

V případě, že budete větší skupina nebo několik rodin dohromady, zpracujeme Vám možnost pěkného ubytování přímo na míru v nejlepších možných lokalitách.

Kiteforce kurzy

V KITEFORCE.cz máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru. Učíme dle metodiky IKO a německé VDWS.

Kurzy

TERMÍNY výuky:

24.4. – otevíráme základnu KITEFORCE a učíme prakticky neustále do půlky října – rezervujte si své místo v kurzu již nyní

O kurzech

KITEFORCE výukové centrum se nachází v laguně s mělkou vodou. V našem kitecentru se navíc mohou pohodlně cachtat děcka v mělké vodě. Je vybaveno KITEFORCE domečkem pro úschovu vašeho vybavení, barem s panniny a vždy studenými nápoji, WC, sladkou vodou k opláchnutí výbavy, travnatou plochou pro „parkování“ draků, lehátky, stolky, hamaky, atd. K přepravě z pláže na barák nebo na koupací pláž si můžete zapůjčit kolo, elektrokoloběžku nebo jedeme společně autem.

Vyučujeme zde kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé. Přijet za námi můžete samozřejmě také jako již „hotový“ kiter a využít pouze našeho kitecentra jako zázemí ke startování draků a k odpočinku mezi ježděním. V případě, že nemáte dostatek vlastního vybavení, nebo se Vám něchtělo ho tahat letadlem, máme pro Vás připravenou půjčovnu. Jestli potřebujete instruktora na rozježdění, tak to také není problém.

Všechny kurzy zahrnují

 • Výuku teorie kitingu
 • Bezpečnost kitingu
 • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro kitesurfing
 • Zapůjčení neoprénu
 • Příp. pronájem prostoru
 

Ctíme tyto pravidla a zásady

 • Individuální přístup ke každému
 • Zcela otevřená komunikace
 • Férové ceny na půjčovnu vybavení (již od hodiny), i na vše ostatní
 • Vždy férové jednání
 • Vše řešíme k Vaší maximální spokojenosti
 • Jsme vždy v případě potřeby a s úsměvem na tváři k dispozici

Ceník

Kurzy kiteboradingu (jeden student - jeden instruktor)

1 h

€ 60

3 h

€ 165

6 h

€ 300

Kurzy kiteboradingu (dva studenti - jeden instruktor)

1 h

€ 100

3 h

€ 300

Půjčovna

Nafukovací kite komplet (drak, trapéz, kiteboard, neopren)

1 den

€ 60

3 dny

€ 150

4 dny

€ 170

5 dní

€ 200

 KITEBOARD (poslední modely od FUTURE v délce 135cm – 145cm)

1 den

€ 15

3 dny

€ 40

4 dny

€ 50

5 dní

€ 60

Storage

den

€ 10

4 dny

€ 30

7 dní

€ 50

Kolo

€ 4 / den

Ubytování

Cena ubytování (může se měnit dle počtu osob)

€ 25 / noc / osoba

Apartmán

€ 65 / noc

Auto

Pronájem auta

cca € 30 / den

Sicílie 80

Objednávka

Napiš nám, o co máš zájem. Následně Tě budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.