Sicílie

Sicílie 3

KITE ŠKOLA / ZÁKLADNA: 22.8. – 10.10. 2020

Sicílie 4

LOKALITA: Birgi Vecchi / Sicílie / IT

Sicílie 5

KURZY: Kiteboarding

Sicílie 6

CENA KURZU OD: € 60

SLUŽBY: Kite škola, základna, půjčovna, ubytování

Sicílie

Chceš být za 3 hodiny z Prahy v šortkách a ve vodě? Již to nemůže být jednodušší a rychlejší! Na Sicílii létají pravidelné a přímé lety z Prahy (Ryanair). Za 2,5 hod. vystupujete 2 km od naší základny. Na letišti Vás vyzvedneme a jdeme rovnou do vody protáhnout těla po letu nebo se můžeme nejdříve ubytovat.

Proč Sicílie?

Exotika v Evropě. Africké subtropické klima. Výborné větrné podmínky. Vynikající dostupnost, ideální podmínky pro výuku, dostupné lokality pro ježdění na vlnách. Navíc vynikající gastronomie, víno a celková atmosféra. Krásná historicko-kulturní místa a možnosti dalšího vyžití jako je např. lezení (máme vlastního českého instruktora), windsurfing, paragliding, cyklistika, bangee jumping, seskok padákem, čtyřkolky, jóga nebo třeba potápění.

A navíc oblast Trapani je vynikající i pro lezení ve skalách. V případě zájmu a ve spolupráci s lezeckou školou, poskytujeme také služby instruktora lezení a průvodce oblastí. Zapůjčíme Vám veškeré potřebné vybavení pro lezení a ukážeme Vám ty nejlepší cesty vhodné pro Vaší výkonnost. Lezení je mimo jiné ideální doplňkový program ke kitesurfingu.

S KITEFORCE na SICÍLII, to je dovolená, která dává smysl!

Ubytování

Ubytování, které můžete využít máme nedaleko základny, ale i nedaleko pláže pro koupání Vašich drahých poloviček nebo dětí. Pronajout si můžete apartmán, nebo jen pokoj či postel, podle Vaší potřeby. Na přání Vám sjednáme pronájem auta pro Vaší rodinu (cca 30 euro / den). Vše za nejlepší možné ceny. Orientační cena za ubytování je 25 euro / os / noc, ale odvíjí se od počtu osob, velikosti apartmánu i sezóny. Apartmán můžete mít již od 60 euro na noc. Pokud se Vám nebude chtít chodit od baráku pěšky, můžete si od nás zapůjčit kolo a budete nejen na pláži v cuku letu.

Nachází se na klidném místě mezi vinicemi a melounovými poli v těsné blízkosti letiště Trapani – Birgi – Aeroporto, legendární pláže Santa Marie (místo konání PKRA mistrovství kiteboardingu 2013) či kosy San Teodoro a Playa de Rio. Díky této strategické pozici je to ideální útočiště pro ty, kdo si chtějí zakajtovat a třeba sebou vzít i kamarády nebo rodinu.

Menší apartmán disponuje kapacitou až 4 os. a je vybaven: 1x koupelna a WC; 1x samostaný pokoj; 1x kuchyň s jídelnou a rozkládacím gaučem.

Větší apartmán disponuje kapacitou 4+2 osoby a je vybaven: 2x samostaný pokoj (jeden s balkónem); 2x koupelna a WC; 1x hlavní společná místnost s kuchyní, prostornou jídelnou, barem a průchozí spižírnou

V případě, že budete větší skupina nebo několik rodin dohromady, zpracujeme Vám možnost pěkného ubytování přímo na míru v nejlepších možných lokalitách.

Kiteforce kurzy

V KITEFORCE.cz máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru. Učíme dle metodiky IKO a německé VDWS.

Kurzy

TERMÍNY výuky:

22.8. – otevíráme základnu KITEFORCE a učíme prakticky neustále do půlky října – rezervujte si své místo v kurzu již nyní

O kurzech

KITEFORCE výukové centrum se nachází v SKA laguně s mělkou vodou. Je vybaveno několika našimi stany (pro výuku, hlavní stan a prostor pro chillout), malým občerstvením, WC. K přepravě z pláže na barák nebo na koupací pláž si můžete zapůjčit kolo nebo jedeme společně autem.

Vyučujeme zde kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé. Přijet za námi můžete samozřejmě také jako již „hotový“ kiter a využít pouze našeho kitecentra jako zázemí ke startování draků a k odpočinku mezi ježděním. V případě, že nemáte dostatek vlastního vybavení, nebo se Vám něchtělo ho tahat letadlem, máme pro Vás připravenou půjčovnu. Jestli potřebujete instruktora na rozježdění, tak to také není problém.

Všechny kurzy zahrnují

  • Výuku teorie kitingu
  • Bezpečnost kitingu
  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro kitesurfing
  • Zapůjčení neoprénu
  • Příp. pronájem prostoru

Výhody naší školy

Zkušenosti
Zkušenosti

Více jak 10 let zkušeností.

Několik titulů mistrů ČR a dlouhodobá organizace většiny závodů v Česku.

Metodiky
Metodiky

Učíme podle metodiky IKO a VDWS

Sleva pro studenty
Sleva pro studenty

Jsi student?

Máš to o 20 % levnější!

Slevy pro skupiny
Slevy pro skupiny

SKUPINA?

 Od 3 osob máte slevu 20 %

Sleva pro naše kurzanty
Sleva pro naše kurzanty

Už jsi u nás prošel kurzem?

Na další kurz nebo KITETRIP máš slevu 20 %.

Postaráme se o Tebe
Postaráme se o Tebe

U nás to kurzem nekončí.

Od spolujízd na naše další akce za kajtováním až po Tvůj osobní rozvoj na závodním poli na nejvyšší možné úrovni.

Špičkové vybavení
Špičkové vybavení

Jen to nejlepší vybavení

Prkna máme z edice „school boards“ - tedy vyvinuta speciálně pro plynulé učení se kitesurfingu a začátkům jízdy na prkně. Učíme a závodíme na dracích značky AEROS. Máme jen to nejvhodnější vybavení pro Tvůj hladký průběh kurzu!

Ceník

Kurzy kiteboradingu (jeden student - jeden instruktor)

1 h

€ 60

3 h

€ 165

6 h

€ 300

Kurzy kiteboradingu (dva studenti - jeden instruktor)

1 h

€ 100

3 h

€ 300

Půjčovna

Nafukovací kite komplet (drak, trapéz, kiteboard, neopren)

1 den

€ 60

3 dny

€ 150

4 dny

€ 170

5 dní

€ 200

 KITEBOARD (poslední modely od FUTURE v délce 135cm – 145cm)

1 den

€ 15

3 dny

€ 40

4 dny

€ 50

5 dní

€ 60

Storage

den

€ 5

4 dny

€ 15

7 dní

€ 25

Kolo

€ 4 / den

Ubytování

Cena ubytování (může se měnit dle počtu osob)

€ 25 / noc / osoba

Apartmán

€ 60 / noc

Auto

Pronájem auta

cca € 30 / den

Sicílie 59

Objednávka

Napiš nám, o co máš zájem. Následně Tě budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.