Kite tripy

Užij si kite v pohodě, se zázemím od KITEFORCE!

Kite pobyty

Rádi si užíváme kitu na nejlepších místech. To samé chceme i pro Tebe. Organizujeme v průběhu roku kite pobyty u osvědčených spotů a zajišťujeme veškeré zázemí, včetně ubytování a půjčovny. Chceš jet s námi na KITETRIP, ale ještě neumíš s drakem? Je dobré již umět alespoň základní kitové dovednosti.

NABÍDKA ZÁKLADNÍCH KURZŮ ZDE

Kite tripy

Zažij kiting naplno!

Pořádáme kite expedice, které Ti přinesou intenzivní sportovní zážitek a posunou Tvoje schopnosti na nový level.

  • organizujeme více i méně náročné expedice a kite výlety
  • připravíme kite výlet na přání
  • postaráme se o kitové zázemí, bezpečnost a celkovou logistiku
  • půjčíme Ti potřebné vybavení
  • naplánujeme efektivní harmonogram výletu
  • zajistíme vše potřebné
  • dohlédneme na Tebe ve vodě

Hardangervidda

Norsko a jeho Hardangervidda je nejlepší destinací pro snowkiting v Evropě. Proto se tam každý rok vydáváme a na měsíc pronajímáme chalupu. Takový snowkiting si ještě nezažil. To ti garantujeme!

Termíny:

24. 2. – 23. 3. 2024

Itálie - Sicílie

Kemp zaměřený na kiting, ale i na lezení po skalách, jógu, kulturní a gastronimické zážitky a celkovou nauku v oblasti kitesurfingu. Určeno jak pro úplné začátečníky, tak mírně až středně pokročilé kajtery. Máme 2 termíny. Letní termín je zaměřen především na juniory.

Termíny:

15. – 22.7.2023

25.9. – 2.10.2023

Fehmarn / SRN

Kemp určený pro začínající, mírně pokročilé a pokročilé kitery a hydrofoilisty. Tréninky hydrofoil race, twintip slalom, freestyle na přání, aj.

Termín: 

3.8. – 10.8.2024

Favignana - Itálie - Sicílie

Kitetrip netradičních parametrů a nové dobrodružství i pro pokročilejší kitery. Více jak 10 km na plně otevřeném moři. Přejezd z jednoho ostrova na druhý a zpátky. Přistání na břehu Favignana, kulturní večer, prohlídka ostrova. Jedná se o dvoudenní kitetrip ve vybraném týdnu.

Termín:

20. – 27.5. nebo 16. – 22.10.2023

Ras al Hadd / Masirah

V Ománu mimo velkých a mělkých lagun najdete také vlnové spoty, zažijete např. potápění se želvama, exotickou architekturu, plavání vádím, aj.

Termín:

druhá půlka srpna 2023 (dle letenek)

Essaouira / Maroko

Maroko je země mnoha možností, vůní a skvělých zážitků. Působíme v městečku Essaouira, jehož historické centrum je součástí dědictví UNESCO a které je považováno za město větrných sportů.

Termíny:

druhá půlka srpna 2023 (dle letenek)

Tarifa / Španělsko

Na Tarifu se vydáváme opět po několika letech. Tarifa je mekkou kitesurfingu jižní Evropy. Je známa svým stále větrným a slunečným počasím, krásným prostředím a originalitou místního koloritu. V okolí několik míst na kitesurfing. Pojeď se ohřát!

Termín:

25.11. – 9.12.2023

Dvorská bouda / Krkonoše

Jako každý rok i letos zmizíme v předvánočním shonu na Dvorskou boudu v Krkonoších. Přednášky, promítání, snowkiting, běžky, skiaply, pingpong, sauna a parádní zážitky i letos na Dvorské boudě. Tuto legendární akci letos nesmíš vynechat.

Termín:

15. – 21.12.2023

Reschensee / Silvaplana / Bernina

Do Tyrolska jezdíme začátkem sezóny obytným vozem. Jedná se o pětidenní akci a věnujeme se snowkitingu na zamrzlých jezerech v italských a švýcarských Alpách.

Termín:

8. – 14.1.2024

Laguny v Mosambiku

Do Mosambiku se chceme podívat poprvé v roce 2020. Objevte s námi tuto krásnou zemi, která nabízí mimo skvělých kitesurfing lokalit také netradiční kulturu a exotické obyvatelstvo.

Termíny:

připravujeme

Kite tripy 11

Expedice ukrajina

Odessa / Černé moře - připravujeme

Naprosto podceňovaný výhod Evropy. Pobřeží Černého moře nabízí krásné a mělké laguny s rovnou vodou, velké tak, že si to ani neumíte představit. Takže JEDEM!

Termíny:

léto 2023 – asi ještě ne 🙁

Kite tripy 12

Mexiko Kite trip

Mexiko - připravujeme

Další možnost se s námi vydat do velmi zajímavých míst nejen předurčených ke kitesurfingu. Mexiko je velmi atraktivní i po kulturní stránce a jeho atmosféra nás plně pohltila.

Termíny:

zimní sezóna