Kite tripy

Užij si kite v pohodě, se zázemím od KITEFORCE!

Kite pobyty

Rádi si užíváme kitu na nejlepších místech. To samé chceme i pro Tebe. Organizujeme v průběhu roku kite pobyty u osvědčených spotů a zajišťujeme veškeré zázemí, včetně ubytování a půjčovny. Chceš jet s námi na KITETRIP, ale ještě neumíš s drakem? Je dobré již umět alespoň základní kitové dovednosti.

NABÍDKA ZÁKLADNÍCH KURZŮ ZDE

Kite tripy

Zažij kiting naplno!

Pořádáme kite expedice, které Ti přinesou intenzivní sportovní zážitek a posunou Tvoje schopnosti na nový level.

  • organizujeme více i méně náročné expedice a kite výlety
  • připravíme kite výlet na přání
  • postaráme se o kitové zázemí, bezpečnost a celkovou logistiku
  • půjčíme Ti potřebné vybavení
  • naplánujeme efektivní harmonogram výletu
  • zajistíme vše potřebné
  • dohlédneme na Tebe ve vodě

Favignana - Itálie - Sicílie

Kitetrip netradičních parametrů a nové dobrodružství i pro pokročilejší kitery. Více jak 10km na plně otevřeném moři. Přejezd z jednoho ostrova na druhý a zpátky. Přistání na břehu Favignana, kulturní večer, prohlídka ostrova. Jedná se o třídenní kitetrip ve vybraném týdnu.

Termín:

16. – 23.10.2022

Tarifa / Španělsko

Na Tarifu se vydáváme opět po několika letech. Tarifa je mekkou kitesurfingu jižní Evropy. Je známa svým stále větrným a slunečným počasím, krásným prostředím a originalitou místního koloritu. V okolí několik míst na kitesurfing. Pojeď se ohřát!

Termín:

20. – 30.11.2022

Fehmarn / SRN

Kemp určený pro začínající, mírně pokročilé a pokročilé kitery a hydrofoilisty. Na místě záchranný člun, přednášky, promítání. Tréninky hydrofoil race, twintip slalom, freestyle na přání, aj.

Termín: 

1.8. – 10.8.2022

Reschensee / Silvaplana / Bernina

Do Tyrolska jezdíme začátkem sezóny obytným vozem. Jedná se o pětidenní akci a věnujeme se snowkitingu na zamrzlých jezerech v italských a švýcarských Alpách.

Termíny:

9. – 15.1.2023

Kite tripy 5

Expedice Rusko

Oněžské jezero / Rusko

Chceš jet s námi přejezd Oněžského jezera? Spát několik nocí na „nekonečné“ zamrzlé ploše ve stanu a zkusit si tak extrémní zážitek se vším všudy? Pro Tebe je tu expedice Rusko.

Termíny:

začátek března 2022 – na dotaz

Hardangervidda

Norsko a jeho Hardangervidda je nejlepší destinací pro snowkiting v Evropě. Proto se tam každý rok vydáváme a na měsíc pronajímáme chalupu. Takový snowkiting si ještě nezažil. To ti garantujeme!

Termíny:

4. 3. – 25. 3. 2023

Essaouira / Maroko

Maroko je země mnoha možností, vůní a skvělých zážitků. Působíme v městečku Essaouira, jehož historické centrum je součástí dědictví UNESCO a které je považováno za město větrných sportů.

Termíny:

připravujeme

Laguny v Mosambiku

Do Mosambiku se chceme podívat poprvé v roce 2020. Objevte s námi tuto krásnou zemi, která nabízí mimo skvělých kitesurfing lokalit také netradiční kulturu a exotické obyvatelstvo.

Termíny:

připravujeme

Ras al Hadd / Masirah

V Ománu mimo velkých a mělkých lagun najdete také vlnové spoty, zažijete např. potápění se želvama, exotickou architekturu, plavání vádím, aj.

Termín:

květen 2022

Dvorská bouda / Krkonoše

Jako každý rok i letos zmizíme v předvánočním shonu na Dvorskou boudu v Krkonoších. Přednášky, promítání, snowkiting, běžky, skiaply, pingpong, sauna a parádní zážitky i letos na Dvorské boudě. Tuto legendární akci letos nesmíš vynechat.

Termíny:

15. – 21.12.2022

Kite tripy 11

Expedice ukrajina

Odessa / Černé moře - připravujeme

Naprosto podceňovaný výhod Evropy. Pobřeží Černého moře nabízí krásné a mělké laguny s rovnou vodou, velké tak, že si to ani neumíte představit. Takže JEDEM!

Termíny:

léto 2022

Kite tripy 12

Mexiko Kite trip

Mexiko - připravujeme

Další možnost se s námi vydat do velmi zajímavých míst nejen předurčených ke kitesurfingu. Mexiko je velmi atraktivní i po kulturní stránce a jeho atmosféra nás plně pohltila.

Termíny:

zimní sezóna