Kiteforce kurzy

V KITEFORCE.cz máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru. Učíme dle metodiky IKO a německé VDWS a máme certifikované IKO instruktory.

Kurzy

TERMÍNY výuky:

Na konci dubna každý rok otevíráme základnu KITEFORCE a učíme prakticky neustále do konce října – rezervujte si své místo v kurzu již nyní.

O KURZECH

Základní balíček pro začátečníky je 6 hodin individuální výuky. Výuka je rozdělená do několika dnů, obvykle po 2-3h denně. Půměrná délka výuky úplného začátečníka na úroveň samostatná jízda a stoupání proti větru je pak 10-12 hod. strávených s instruktorem ve vodě. Výuku začínáme každý den v předem stanovený čas. 

KITECENTRUM – KITEFORCE

KITEFORCE výukové centrum se nachází v laguně s mělkou vodou. V našem kitecentru se navíc mohou pohodlně cachtat děcka v mělké vodě. Je vybaveno KITEFORCE domečkem pro úschovu vašeho vybavení, barem s panniny a vždy studenými nápoji, WC, sladkou vodou k opláchnutí výbavy, travnatou plochou pro „parkování“ draků, lehátky, stolky, hamaky, atd. Z ubytování (KITEFORCE villa nebo apartmán Linda) do kitecentra je to 2 minuty pěšky!

Největší výhodou našeho kitecentra je jeho poloha mimo exponovanou část laguny. Tzn.že ve vodě je vždy dost místa a není to tam přeplněno jak vídáme v severní části laguny, kde je vedle sebe lokalizováno již více než 20 kite škol. Přímo vedle nás není žádná další škola, protože to jednoduše není prostorově možné.

Nejen v  případě větru od pevniny, který není moc častý, organizujeme s klienty výjezdy na další místa mimo lagunu, která určitě stojí za návštěvu. Mezi taková patří Putziteddu, Capo Feto, San Vito Lo Capo, Lido Fiori, Petrosino, městská pláž Trapani, Marausa beach, aj. V tomto máme naprosto individuální přístup.

Vyučujeme zde kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé. Přijet za námi můžete samozřejmě také jako již „hotový“ kiter a využít pouze našeho kitecentra jako zázemí ke startování draků a k odpočinku mezi ježděním. V případě, že nemáte dostatek vlastního vybavení, nebo se Vám něchtělo ho tahat letadlem, máme pro Vás připravenou půjčovnu. Jestli potřebujete instruktora na rozježdění, tak to také není problém.

Všechny kurzy zahrnují

 • Výuku teorie kitingu
 • Bezpečnost kitingu
 • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro kitesurfing
 • Zapůjčení neoprénu
 • Příp. pronájem prostoru
 

Ctíme tyto pravidla a zásady

 • Individuální přístup ke každému
 • Zcela otevřená komunikace
 • Férové ceny na půjčovnu vybavení (již od hodiny), i na vše ostatní
 • Vždy férové jednání
 • Vše řešíme k Vaší maximální spokojenosti
 • Jsme vždy v případě potřeby a s úsměvem na tváři k dispozici

SICÍLIE ceník - kite kurzy

Kurzy kiteboradingu (jeden student - jeden instruktor)

1 h

€ 70

3 h

€ 195

6 h

€ 360

Kurzy kiteboradingu (dva studenti - jeden instruktor)

1 h

€ 120

3 h

€ 340

Objednávka

Napiš nám, o co máš zájem. Následně Tě budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.