Kitesurfing

V KITEFORCE.cz máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru.

Kurzy

TERMÍNY výuky:

Od dubna do října – sleduj aktuální nabídku naší školy

Máme celosezónní základnu na Sicílii a jezdíme na prodloužené víkendy na Rujánu nebo Pepelow k Baltskému moři.

O kurzech

Všechny kurzy zahrnují

  • Výuku teorie kitingu
  • Výuku praxe kitingu
  • Bezpečnost kitingu
  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro snowkiting

Dvoudenní kite kurz

V tomto kurzu Vás naučíme bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Naučíme Vás také bezpečné jízdě za drakem, včetně vracení se na místo startu.

V první části kurzu Vás seznámíme s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka, seznámíme Vás s bezpečností při létání s drakem, ukážeme několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém budete připraveni k samotné jízdě za drakem. Druhý den je zaměřen na samotné ježdění a jeho postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se Vám budou věnovat naši zkušení instruktoři.

Třídenní kite kurz

V kurzu Vás naučíme bezpečně ovládat několik velikostí a druhů draků. Naučíme Vás také startům a jízdě po větru. Kurz je úvodním vstupem do kiteboardingu a Vaše první lekce.

V prvním části kurzu Vás seznámíme s nezbytnou teorií potřebnou k zvládnutí ovládání draka, seznámíme Vás s bezpečností při létání s drakem, ukážeme několik typů draků a provedeme výcvikem, po kterém budete připraveni k samotné jízdě za drakem. Druhý a třetí den je zaměřen už jen na samotné starty a základy jízdy a postupné zdokonalování. Po celou dobu kurzu se vám budou věnovat naši zkušení instruktoři.

Pětidenní kite kurz

V tomto kurzu budete zasvěceni plně do tajů kitingu a jízdy na snowkitu, buggy nebo mountainboardu, včetně nejjednodušších triků. Určen pro ty, kteří se chtějí kitingu věnovat naplno a na té nejvyšší úrovni. Pětidenní kurz je nejlepší volbou pro vstup do světa powerkitingu.

V pětidenním snowkiting nebo landkiting kurzu Vás seznámíme s kompletní teorií, včetně všech pravidel a zásad jízdy a informací jak to probíhá na různých spotech a na závodech. Po zvládnutí samotné jízdy za drakem, se zaměříme na chyby v řízení, které se budeme snažit odstranit. Naučíme Vás bezpečné jízdě mezi více jezdci (úhybné manévry, řešení krizových situací). Tento kurz bývá obvykle rozdělen do více termínů nebo ho doporučujeme využít na jednom z našich soustředění.

Základní kite kurz s garancí

Sezónně pořádáme základní kurzy snowkitingu, kiteboardingu a landkitingu. Minimálně základní kurz je předpokladem pro to účastnit se naší expedice nebo tripu (pokud kurz není přímo součástí tripu). Po základním kurzu byste měli být schopni samostatně a bezpečně pracovat s kitovým náčiním, a měli byste být schopni vracet se na místo startu a stoupat proti větru. Pro různé disciplíny powerkitingu je potřeba jiné délky základního kurzu i když postup učení se je závislý na mnoha dalších faktorech.

Kurzy snowkitingu, kiteboardingu i landkitingu jsou určeny pro osoby všech věkových kategorií. Je to sport vhodný pro celou rodinu, včetně dětí zhruba od sedmi let věku. Volíme individuální přístup ke každému, podle jeho potřeb a dovednostního postupu.

Za cenu základního kurzu Vám garantujeme, že budete umět bezpečně manipulovat s náčiním, budete umět samostatně jezdit za drakem, vracet se na místo startu a budete umět stoupat proti větru. Tyto věci jsou nezbytné pro samostatné fungování při provozování tohoto sportu. Kurz je zaměřen na Ty co se chtějí sport plně NAUČIT.

GARANCE

Za uvedenou cenu Vás naučíme to, co je CÍLEM základního kurzu. Pokud nebude nejvhodnější počasí, nebo pokud Váš postup bude z jakéhokoliv důvodu pomalejší, než plánovaná délka kurzu, další kurz neplatíte. Máte garanci CÍLE.

Výuka pro Vás končí tím, že budete umět – naše GARANCE:

  • samostatně pracovat s kitovým náčiním (vybalení a nastrojení, bezpečný start a manipulace během jízdy, přistání a sbalení draka, včetně všech potřebných znalostí pro samostatné zacházení s výbavou a mnoho dalšího)
  • jezdit na boční vítr a po větru
  • vracet se na místo startu
  • stoupat proti větru

Kitesurfing s Kiteforce

Porovnání kurzů

Výhody naší školy

Ceník Kurzů

Kurzy kitesurfing

2 dny (až 14 h)

5690 Kč / € 225 / os.

3 dny (až 21 h)

7990 Kč / € 320 / os.

5 dní (až 35 h)

10990 Kč / € 440 / os.

Půjčovna kite vybavení je v ceně kurzu!

Ceník kurzů Sicílie

Kurzy kitesurfing Sicílie (jeden student - jeden instruktor)

1 h

€ 60

3 h

€ 165

6 h

€ 300

Kurzy kiteboradingu (dva studenti - jeden instruktor)

1 h

€ 100

3 h

€ 300

Půjčovna kite vybavení je v ceně kurzu!

Lokace kurzů

Lo Stagnone / Itálie

Nauč se jezdit na jednom z nejlepších spotů v Evropě. Skvělé podmínky, zázemí a množství atrakcí. 

Termíny:

24.4. – 30.10.2021

Pepelow / Německo

Pepelow je místo, kde Tě si posuneš svoje kite dovednosti na novou úroveň. Jenom 550 km z Čech Tě dělí od nezapomenutelné aktivní dovolené.

Termíny:

červen – září

Objednávka

Napiš nám, o co máš zájem. Následně Tě budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.