vánoční akce na snowkiting

Právě nyní si můžete objednat Váš kurz snowkitingu za 70 % ceny oproti cenám standardním. Tato akční nabídka platí pouze do 24.12.2019.

Poukazy na snowkiting, můžete využít celou zimní sezónu v některém z našich snow-kite-center. Platnost poukazů je od jejich zakoupení do konce roku 2020. Budete mít tak spoustu času poukaz využít. Využitelnost pak o víkendech i ve všední dny.

Lokality, kde učíme – naše centra: Albrechtice u Frýdlantu (Liberecko), Adolfov (Ústecko), Dvorská bouda (Krkonoše), Grund Resort (Trutnovsko), Výsluní (Vejprty), Kojál (Brno), Lipno / Nové Hutě (Šumava), Martinky (Slovensko) nebo můžete poukaz využít jako kurz v NORSKU.

AKČNÍ NABÍDKA 1

Ceny kurzů v akci

Kurz snowkitingu​ Akční cena Objednat
Jednodenní kurz
1 302 Kč
Dvoudenní kurz
2 443 Kč
Pětidenní kurz
4 823 Kč

(do poznámky prosím napište AKCE 70 %)

(informace o jednotlivých kurzech ZDE)

Neváhejte, jedinečná možnost jak se naučit snowkitingu. Podívejte se na informace o nás a na naše instruktory a trenéry. Patří mezi nejlepší jezdce a nejzkušenější lektory v Česku.

V této nabídce máme jednodenní, dvoudenní i pětidenní kurzy za skvělé ceny.

POZOR, nabídka je časově omezená do 24.12.2019 a opakovat se už letos nebude.

Cvičný drak nebo např. tričko je k poukazu vhodný dárek a můžete tak vytvořit skutečně pěkný a snowkitingem nabitý balíček.

Po získání prvnotních dovedností v manipulaci s drakem, bude každému účastníkovi kurzu zapůjčen vlastní drak a trapéz! Žádný na jednoho draka 2 nebo 3 a více osob.

Navíc Vám vystavíme v ceně kurzu dárkový poukaz na jméno s platností do konce roku 2020. Lokalitu kurzu můžete samozřejmě zvolit později.

Poukaz Vám zašleme elektronicky a vy si ho pohodlně vytisknete doma, v práci, nebo v nejbližší tiskárně. Případně Vám ho zašleme poštou na dobírku nebo po přijetí platby na náš účet. Cena balného a poštovného činí 149 Kč. Poukaz si můžete vyzvednout také osobně v Praze nebo v Liberci (po předchozí domluvě).

AKČNÍ NABÍDKA 2
AKČNÍ NABÍDKA 3

Objednávka

Napiš nám, o co máš zájem. Následně Tě budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.