vánoční akce na snowkiting

AKČNÍ NABÍDKA 1Právě nyní si můžete objednat Váš kurz snowkitingu za 70 % ceny oproti cenám standardním. Tato akční nabídka platí pouze do 24.12.2022.

KURZY probíhají individuálně nebo v malých skupinách – odpovídající situaci.

Poukazy na snowkiting, můžete využít celou zimní sezónu v některém z našich snow-kite-center. Platnost poukazů je od jejich zakoupení do konce roku 2023. Budete mít tak spoustu času poukaz využít. Využitelnost pak o víkendech i ve všední dny.

Lokality, kde učíme – naše centra: Albrechtice u Frýdlantu (Liberecko), Mojžíšák (Liberec), Adolfov (Ústecko), Dvorská bouda (Krkonoše), Grund Resort (Trutnovsko), Výsluní (Vejprty), Kojál (Brno), Lipno / Nové Hutě (Šumava), Martinky (Slovensko) nebo můžete poukaz využít jako kurz v NORSKU nebo na kite výletě v Tyrolsku.

Ceny kurzů v akci

JEDNODENNÍ KURZ: pouze 2415 Kč (normálně 3450 Kč)

DVOUDENNÍ KURZ: pouze 4095 Kč (normálně 5850 Kč)

PĚTIDENNÍ KURZ: pouze 8295 Kč  (normálně 11850 Kč)

do poznámky prosím napište AKCE 70 %

Informace o jednotlivých kurzech najdete ZDE.

Neváhejte, jedinečná možnost jak se naučit snowkitingu. Podívejte se na informace o nás a na naše instruktory a trenéry. Patří mezi nejlepší jezdce a nejzkušenější lektory v Česku.

V této nabídce máme jednodenní, dvoudenní i pětidenní kurzy za skvělé ceny.

POZOR, nabídka je časově omezená do 24.12.2022 a opakovat se už letos nebude.

Cvičný drak nebo např. tričko je k poukazu vhodný dárek a můžete tak vytvořit skutečně pěkný a snowkitingem nabitý balíček.

Po získání prvnotních dovedností v manipulaci s drakem, bude každému účastníkovi kurzu zapůjčen vlastní drak a trapéz! Žádný na jednoho draka 2 nebo 3 a více osob.

Navíc Vám vystavíme v ceně kurzu dárkový poukaz na jméno s platností do konce roku 2023. Lokalitu kurzu můžete samozřejmě zvolit později.

Poukaz Vám zašleme elektronicky a vy si ho pohodlně vytisknete doma, v práci, nebo v nejbližší tiskárně. Případně Vám ho zašleme poštou na dobírku nebo po přijetí platby na náš účet. Cena balného a poštovného činí 199 Kč. Poukaz si můžete vyzvednout také osobně v Praze nebo v Liberci (po předchozí domluvě).

AKČNÍ NABÍDKA 27
AKČNÍ NABÍDKA 28

Objednávka

Napiš nám, o co máš zájem. Následně Tě budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.