Sicílie kitesurfing z 2020 do 2021

V KRÁTKOSTI CO PŘINESL ROK 2020

Rok 2020 byl pro mnoho kitecenter v zahraničí velkou zkouškou. Většina měla nestandardní režim provozu, některá se neotevřela vůbec, či jenom částečně. Začátek sezóny je vždy spojen se značnými náklady na celosezónní provoz a nebylo tedy vůbec jednoduché touto „nemocnou“ sezónou proplout. Pro nás se stala sezóna spíše výzvou ke změnám, plánování a domlouvání jiných a vhodnějších prostor pro Vaší výuku i zdokonalování se v ježdění, než-li sezónou na Sicílii plně aktivní.

NOVÁ LOKALITA NA SICÍLII – KITEBOARDING / KITESURFING

Na rok 2021 máme připraveno zcela nové zázemí na Sicílii v oblasti Marsala – Trapani. Mělká voda, perfektní vítr, kitecentrum s přírodní trávou pro Vaše draky, dostatek sladké vody na oplach věcí, sprchy, převlékárny a zásobený bar se vždy chlazenými nápoji, panniny a saláty k občerstvení. To vše mimo hlavní oblast laguny, to vše v místě kde kolem není další kitecentrum a tedy ve vodě je vždy méně než 30 % lidí co v exponované části laguny. Věříme, že to ocení jak začátečníci, tak pokročilí jezdci. Nám se v těchto prosotrách bude pracovat o to lépě a efektivněji!

A to byl náš cíl. Poskytnout Vám dostatek prostoru, poskytnout perfektní a pohodlné zázemí a najít pro nás prostor, kde budeme moct pohodlně a bezpečně učit jak začátečníky, tak pokročilé kurzy. Místo, které ještě neztratilo onen spirit kitesurfingu jakožto sportu, který je pro nás velmi důležitý.

Velmi jste si s námi oblíbili to, že organizujeme výlety za kitesurfingem i na jiná místa v rámci Ostrova, mimo kitecentrum. Na vlnové spoty, přírodní pláže „defacto“ bez lidí a hlubokou vodu. Užijí si u nás také vyznavači hydrofoilingu.

KITECENTRUM, UBYTOVÁNÍ A DALŠÍ SLUŽBY NA SICÍLII

V nabídce máme půjčovnu veškerého vybavení pro kitesurfing. V kitecentru je mimo kitesurfingu i široká nabídka půjčovny nejnovějších modelů windsurfů, včetně možné výuky. Máme zde k zapůjčení paddleboardy, šlapadla, kajaky, ale také třeba malý katamarán!

Kdo by měl zájem naučit se na windsurfu, máme širokou nabídku prken a nejzkušenější instruktory!

Samozřejmě zůstávají v nabídce plně zařízené a vybavené APARTMÁNY pro 2-4 os. k Vašemu ubytování, kousek od kitecentra. Pro větší i menší skupiny máme v nabídce také velmi pěkné vily s bazénem, zahradou s pomerančovníky a výhledem na celou lagunu! Chceš usednout s knihou mezi Sluncem zalité pomerančovníky s výhledem na moře a pouze relaxovat?

Setkávat se budeme na pravidelném grilování různých mořských potvor nebo obřích hovězích stejků a zeleniny. Pít budeme místní skvélé víno.

Můžete využít nabídky na pronájem lodi s výletem na blízký ostrov Favignana, případně do národního parku Zingaro. Na obou místech je krásná průzračná voda, která přímo vybízí ke šnorchlování. Doporučíme Vám výlety do okolí po vlastní ose nebo s naším průvodcem (viz náš tým).

CTÍME TYTO PRAVIDLA A NAŠE ZÁSADY

  • individuální přístup ke každému
  • zcela otevřená komunikace
  • férové ceny na půjčovnu vybavení (již od hodiny), i na vše ostatní
  • vždy férové jednání
  • vše řešíme k Vaší maximální spokojenosti
  • jsme vždy v případě potřeby a s úsměvem na tváři k dispozici

DOPRAVA NA SICÍLII

Letenky Praha – Trapani jsou již v prodeji na RYANAIR.  Létá to úterky a soboty. Na letišti Vás vyzvedneme a jedeme se ubytovat. Případně Vám zařídíme vypůjčení auta s přistavením na letiště Trapani nebo Palermo, kam to létá z Vídně a Berlína.

V roce 2021 začínáme 24.4.!

A rozhodně nehodláme přebookovávat naší kapacitu. Chceme poskytovat pouze ty nejkvalitnější služby. Rezervuj si místo na příští sezónu nezávazně již nyní.