Teambuilding – kiting

Na začátku podzimu jsme měli možnost opět uspořádat půldenní teambuilding akci na Sněžníku (Děčín) pro partu 20ti osob, jedné nejmenované firmy. Tým seskládal ze všech věkových kategorií, žen i můžů, různého ražení. Na akci jsme měli 3,5 hodiny a cíl byl jasný. V první řadě to musí být zábava a musí to účastníky bavit. Když přicházeli na místo, měli jsme už připravený celý kajtový arzenál, opravdu od A po Z a předváděčku všeho možného.

Začalo se. Nejdřív přichází na řadu trocha teorie a povídání o našich zážitcích, střídají všetečně dotazy, ale protože o sportu víme prakticky vše, nic nás nezaskočí. To už ale přichází na řadu malí draci a sranda pokračuje. Po zvládnutí předepsaných úkonů a pořádné porci spolupráce dvojic, přichází na řadu větší draci a trapézy. Skupina projevuje neobvyklou míru talentu a vhodnost povětrnostních podmínek přispívá k celkové vyváženosti a nižší obtížnosti manipulace s komorovými draky.

Po dalším poctivém cvičení přichází na řadu největší draci. Každý si přišel na své a ti nejodvážnější se svezli i na KITEBUGGY a MTB. Všichni odcházeli perfektně naladěni, plní zážitků, nových dovedností i cenných informací. Pod taktovkou KITEFORCE to zkrátka šlape jak má! 

Přejeme týmu další leta v pozitivním duchu a ať se jen a jen daří.  Všichni si kurz moc užili a odnesli si cenné informace i dovednosti. 

Vynikající cvičný drak pro začínající kitery nebo jako drak pro rodinnou zábavu. Jedná se již o pátou řadu tohoto velmi úspěšného modelu draka.Teambuilding - kiting 1