Teamrider Viktorie Matyášová

V naše týmu již od roku 2021 působí mladá talentka českého snowktingu s ambicemi i v disciplíně hydrofoil na vodě. Viky se narodila v roce 2006 a žije v Ústí nad Labem. Když zrovna nelítá po světě s kajtem nad hlavou, chodí občas do školy a má za sebou přijímačky na střední. Je všestranou kajterkou. Jezdí jak v zimě lyže, tak v létě kitebuggy na zemi nebo twintip, vlnovku a zkouší hydrofoil na vodě.

V KITEFORCE se stala ambasadorkou značky AEROS, na kterou nedá dopustit a po testech jiných značek už žádnou jinou ani nechce. V prvním roce spolupráce jsme s Viky odjeli několik snowkiting soustředění, několik českých a její první mezinárodní závody – Snowkite World Cup Rocarasso. Ze všech těchto závodů si Viky odvezla medaile a dokonce se stala pro tento rok vícemistryní v kategorii lyže long distance (marathon). Což je evidentně její disciplína. To předvedla i na soustředěních.  S drakem je na tom velmi dobře technicky. Trénuje na kopcích nad Ústím pod taktovkou táty Pavla a další tréningy probíhají na soustředěních s Martinem Lafkem – tým leadrem KITEFORCE, který jí vede i na závodech. Její momentální slabinou je rychlost, síla a psychická vytrvalost. Na tom budeme dál pracovat.

V jejím arzenálu se nyní nachází uzavřené komory NAVY v03: 9; 11 a 15qm a nafukovačky Explorer 7; 9 a 13qm.

Cíl pro rok 2022 je naučit se otočky na hydrofoilu. Tak uvidíme!

Jsme rádi, že jí máme v týmu a těšíme se až s námi bude na Sicílii!

Teamrider Viktorie Matyášová 22

AEROS NAVY V03

Další generace velmi úspěšného modelu uzavřené komory od AEROS. Obrovský větrný rozsah, vyšší stabilita a obratnost než u staršího modelu NAVY. Perfektní drak jak do vody, tak na sníh nebo souš. Skutečný obojživelník s vysokým výkonnem a neskutečným větrným rozsahem.