KITEFORCE team na Rujáně – Suhrendorf

Ve čtvrtek mi zvoní mobil, volá Vojta Prokop a ptá se jestli nechceme jet na Rujánu. Očekává se dobrá předpověď a tak s Anet Křivskou rychle pobalíme věci a skáčem do auta, jedem do Liberce kde berem vybavení od Lafouna. Pacholek neni doma, ale stejně se v tom jeho bordelu nějak zorientujem a vyrážíme. Jedem nonstop celou noc a ráno dorazíme trošku rozlámaný do Suhrendorfu kde na nás čeká Vojta. Zabydlíme se v kempu, únava nás vůbec netrápí a jdeme rovnou na věc. Vojta bere komoru Aeros Navy 15qm a my s Anet fuknu Aeros Explorer 13qm. Daváme skvělou session, Vojta s přehledem zandavá triky jako je backroll, double backroll, frontroll a předvádí pěkné kontrolované skoky. K večeru vítr zeslábne a my se střídáme na komorě, vzájmně si radíme a zkoušíme nové věci. Po celonoční jízdě odpadneme docela brzy a těšíme se na další den. Další den proběhl ve stejném taktu jako den předchozí. V neděli už jsme jenom rychle pojezdili a frčeli domů.

Příště s námi můžeš jet i Ty!

Ubytování v kempu nás stálo zhruba 20€ za noc. Kemp je perfektně zařízený. Je zde čisté zázemí, volejbalové hřiště a super přístup k vodě. U vody se nachází kitingová a windsurfingová škola kde je moc milá obsluha a můžete si zde koupit různé vymoženosti či nové vybavení. Jsou tu ideální podmínky pro začátečníky i zkušené jezdce jelikož je téměř všude mělčina.

Text: Anička – team rider, instruktor KITEFORCE.cz www.instagram.com/a_kubesova

KITEFORCE team na Rujáně - Suhrendorf 1

AEROS full portfolio draků

Vysoká kvalita za velmi přijatelmnné peníze. To je AEROS. Vynikající letové vlasntosti. Trvalý vývoj. Další generace velmi úspěšného modelu uzavřené komory od AEROS. Obrovský větrný rozsah, vyšší stabilita a obratnost než u staršího modelu NAVY. Perfektní draci jak do vody, tak na sníh nebo souš. Skuteční obojživelníci s vysokým výkonnem a neskutečným větrným rozsahem.